Jste na správné cestě

Rezidence Rozdvojená Šimonovice (Minkovice)

Objekt je umístěn v klidné části obce Šimonovice, obklopen zahradami s výhledem na Ještěd a Ještědský hřeben.

V dosahu 3,5 km od sportovního areálu Javorník.  S možností turistických a cyklo tras přímo od rodinného domu.

Novostavba stojí na pozemcích o výměře 1250 m², zastavěná plocha domu bez terasy a parkovacího stání činí 140,15 m².

Dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou, terasou na jižní straně domu a parkovacím stání má celkovou plochu 213,37 m². Dispozičně řešen 3 x ložnice, 1x pracovna, 2x koupelna (přízemí spojená s technickou místností), 1x obývací kuchyň a úložný prostor pod schody.

Použité materiály pro stavbu rodinného domu cihlové zdivo Porotherm 300 mm , zateplené polystyrenem 160 mm díky výborným tepelně izolačním vlastnostem splňují podmínky pro stavbu moderních a náročných novostaveb. Okna, balk.dveře a elektricky ovládaný HS portál jsou v nadstandardním provedení „DŘEVOHLÍNÍK“. Zateplení střešní části je nadkrokevní izolací PIR. Střešní krytina falcovaná „PREFA“.

Objekt lze vytápět elektrokotlem, plynovým kondenzačním kotlem, tepelným čerpadlem.

V obývacím pokoji zhotovena příprava pro krb (možnost krb s výměníkem).

Novostavba rodinného domu se nabízí s dokončenými pracemi – fasáda, střešní krytina, podlahové vytápění v celém objektu, sádrokartonové podhledy, omítky, betonová podlaha, elektroinstalace, příprava pro umístění venkovních žaluzií, příprava pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Zhotovenou vodoměrnou šachtou, sloupkem elektro včetně elektroměr a sloupkem plynovým. Vývody elektro a vody pro možnost bazénu, zahradního domku aj.

Interiéry budou připraveny pro realizaci dle vlastních představ, tzn.bez osvětlení,  interiérových dveří, finálních podlahových krytin, obkladů, sanity, krbu, vytápěcího systému a kuchyňské linky.

Rovinatý pozemek domu lze využít pro umístění bazénu, zahradního domku, tenisový kurt.

V obci se nachází mateřská školka, domov pro seniory, multifunkční centrum, dostupná je zastávka pravidelné autobusové linky. Turisticky vyhledávaná oblast nabízí bezpočet možností rekreačních a sportovních aktivit.

Cena je na dotaz Kč včetně 15% DPH.

Položky, které nejsou zahrnuty v ceně jsou položky volitelné materiálem, vzhledem a dispozicí.

Konečná cena je na dotaz Kč včetně 15% DPH.

Máte zájem o nemovitost? Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme!

©IP Home s.r.o. Všechna práva vyhrazena.